Stylowe płukane kostki brukowe

Kolekcje płyt płukanych to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy cenią sobie elegancję, walory estetyczne, funkcjonalność produktów oraz dużą odporność na czynniki zewnętrzne. Produkty w wersji LUX to wyjątkowe wzornictwo, jak i wysoka jakość wykonania.

Stylowe płukane kostki brukowe

Kolekcja Kravento Lux

Stylowe kostki płukane charakteryzują się dekoracyjną powierzchnią uszlachetnioną naturalnym kamieniem bazaltowym lub granitowym. Różnorodne kształty pozwalają na pomysłowe zastosowanie produktów. Kostki LUX idealnie pasują do nowoczesnej i klasycznej architektury. Szeroki wachlarz barw wprowadza nas w niepowtarzalny, indywidualny klimat. Produkty płukane kolekcji Jadar Garden zaskakują możliwościami stylistycznymi sprawiając, że taras i ogród stanie się skupiskiem naszych upodobań estetycznych.

Kostki brukowe LUX ozdobione eleganckim kruszywem, to propozycja dla osób, które szukają niestandardowego rozwiązania na taras i ogród. Mieniąca się struktura nadaje powierzchni stylowego charakteru. Materiał, z którego wykonane zostały kostki, zapewni wysoką wytrzymałość wyrobu, zarówno jeśli chodzi o utrzymanie bryły, jak i trwałość koloru. Produkty płukane są odporne na upływ czasu oraz czynniki atmosferyczne. Dodatkowy, ważnym atutem jest to, że są bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego.

Kolekcje Płukane Jadar Garden

Arco Lux, Granito Lux, Megan Lux, Nostalit Lux, Płytka Lux, Savona Lux, Riso Lux, Luna Lux, Organika Lux, Kravento Lux, Urbano Lux, Malaga, Cordoba

Leave a Reply