Nowa cegła ogrodowa: jeden produkt, wiele możliwości

Wysoka wytrzymałość, różnorodność zastosowania i ponadczasowy urok naturalnej cegły to cechy, którymi odznacza się kolekcja RIVA z oferty linii Jadar Garden. To propozycja dla wszystkich, którzy oprócz pięknej i funkcjonalnej nawierzchni cenią sobie także różnorodność zastosowania jednego produktu przy budowie małej architektury ogrodowej.

Nowa cegła ogrodowa: jeden produkt, wiele możliwości

Kolekcja RIVA z oferty linii Jadar Garden

Włoskie inspiracje

Nazwa kolekcji pochodzi od włoskiego słowa ‘riva’, które dosłownie oznacza ‘wybrzeże’. Inspiracją do stworzenia tego produktu było nieregularne piękno włoskiego wybrzeża. Głównym przeznaczeniem cegły ogrodowej Riva było umożliwienie tworzenia nieregularnego wykończenia nawierzchni, zastępując tym samym obrzeża dekoracyjne. Dzięki trapezowatej formie możemy tworzyć w ogrodach łukowe stopnie, paleniska, wykończenia tarasów, ścieżki oraz fantazyjne elementy małej architektury.

Cegła ogrodowa Riva została stworzona w dwóch różnych wariantach kolorystycznych i fakturowych: Melanż oraz Antyk. Ten pierwszy charakteryzuje się ciekawą kolorystyką, ten drugi – nieregularnym wykończeniem, które pozwala uzyskać efekt naturalnie postarzanej nawierzchni. Obydwie wersję produktowe to zatem propozycja dla osób, która cenią sobie ciekawe efekty aranżacyjne.

Nowa cegła ogrodowa: jeden produkt, wiele możliwości

Kolekcja RIVA z oferty linii Jadar Garden

Wytrzymałość

Materiał, z którego jest wykonana Riva charakteryzuje się niebywałą trwałością. Kostka brukowa firmy Jadar wykonana jest z betonu wibroprasowanego. Nowoczesna, ciemnobrązowa barwa łatwo komponuje się z zielenią w naszym ogrodzie. Największą zaletą produktu jest jego uniwersalność, gdyż można wykorzystać go do wszelkich elementów architektonicznych. Szczególnie polecana jest do budowy ścieżek, murów, grilla, studzienek czy konstrukcji ogrodzenia. Oryginalnego charakteru nadaje kostce efekt postarzanej kostki w kolorze antyku, który uzyskujemy w procesie produkcji. Jej nieregularne krawędzie i niejednolity kolor sprawiają, że ułożona za pomocą Rivy nawierzchnia, nabiera ponadczasowego charakteru i komponuje się z krajobrazem. Kolekcja Riva  to propozycja dla osób, które cenią sobie naturalność i stawiają na dobrą jakość wykonania produktu.

Dostępne kolory kostki RIVA Melanż: Lato, Pustynia, Zima
Dostępne kolory kostki RIVA Antyk: Szary, Czarny, Żółty, Beżowy, Brązowy, Rubinowy
Kształt: Trapez
Format w cm: 30×20 cm
Grubość: 14 cm

Leave a Reply