Pomysł na prezent dla ogrodnika

Zbliżają się święta Bożego narodzenia. Za oknem śnieg, a w domach niesamowity klimat i znane wszystkim zapachy wypieków i choinki. To również czas składania świątecznych życzeń i wręczania prezentów. Warto, aby nasi bliscy otrzymali prezent dopasowany do ich zainteresowań i potrzeb. GARDENA prezentuje kilka propozycji pod choinkę w rozsądnej cenie.

Dla zapracowanych i urlopowiczów

Osoby często podróżujące lub rzadko przebywające w domu mają problem odpowiednią pielęgnacją roślin. Pod nieobecność lokatorów pozostają one bez opieki. W czasie urlopu lub wyjazdu służbowego często to przyjaciele lub rodzina pomagają przy pielęgnacji opuszczonych roślin. GARDENA wychodzi naprzeciw podróżnikom, urlopowiczom i osobom zapracowanym – Automatyczna konewka to idealne rozwiązanie, który usunie problem raz na zawsze. Jest w stanie nawodnić do 36 roślin doniczkowych. Automatyczny system nawadnia rośliny codziennie i nigdy nie zapomni o ich podlewaniu. Wystarczy przygotować mu pojemnik z wodą i gotowe!

Pomysł na prezent dla ogrodnika

fot. GARDENA

Dla ceniących wygodę

Pierwsza propozycja od marki GARDENA to wycinak do chwastów. Doceni go każdy ogrodnik. Świetny wybór szczególnie dla osób starszych i mających problemy z kręgosłupem. To urządzenie pozwoli usunąć chwasty z ogrodu bez konieczności zbędnego schylania się. Ostrza wycinaka zagłębiają się w ziemi i wyrywają chwast, a wyrzutnik pozwala na pozbycie się go z narzędzia jednym ruchem ręki.

Pomysł na prezent dla ogrodnika

fot. GARDENA

Dla Panów

Urządzenie stworzone dla mężczyzn i z pewnością ucieszy każdego gospodarza domu. Szybka i przede wszystkim bezpieczna elektryczna pilarka łańcuchowa CST 3518 marki GARDENA będzie świetnym prezentem, który posłuży wiele lat. Urządzenie nie wymaga mieszanki paliwowej do pracy, wystarczy jej zwykłe gniazdko elektryczne. Jest optymalnie wywarzone, napinanie łańcucha nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi, a dwustronny uchwyt pozwala na pracę urządzenia we wszystkich pozycjach roboczych.

Pomysł na prezent dla ogrodnika

fot. GARDENA

Do zabawy

Ogród to przede wszystkim miejsce wypoczynku i zabawy. Warto więc zadbać o asortyment, który sprawdzi się podczas letnich zabaw. Prysznic ogrodowy to frajda dla dorosłych jak i dzieci. W ciepłe dni dzieci mogą bawić się w strumieniach orzeźwiającej wody. Wyposażony jest w trójnożny statyw oraz regulator strumienia.

Pomysł na prezent dla ogrodnika

fot. GARDENA

Dla oszczędnych

Nawadnianie ogrodu często wiążę się z dużymi kosztami. Nie kontrolując ilości przelewanej przez nasz ogród wody możemy mieć niemiłą niespodziankę otrzymując rachunek za wodę. Zdarza się również, że ogrodnik nie wiedząc ile wody powinien użyć nie dostarcza roślinom wystarczającej ilości wody. Jednak jest na to sposób – GARDENA licznik wody. To rewelacyjne urządzenie kontroluje przepływ wody przez węże i przyłącza kranowe wyświetlając dzienne, sezonowe, aktualne lub w danym cyklu zużycie wody. Urządzenie dodatkowo wyposażone jest w szybkozłącze, dzięki czemu jego instalacja nie wymaga dodatkowych narzędzi i jest bardzo prosta.

Pomysł na prezent dla ogrodnika

fot. GARDENA

Leave a Reply