Piły do osadzania choinek

W przygotowaniu świątecznego drzewka do umieszczenia w stojaku i dekoracji pomocne okażą się piły Stanley. Prezentujemy trzy różne modele do wykorzystania zarówno w okresie Świąt, jak również później, do prac w domu i ogrodzie.

Prawdziwa, świeża i pachnąca lasem choinka tworzy szczególną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Zanim jednak stanie w naszych domach pięknie ozdobiona wymaga osadzenia w stojaku i przycięcia zbędnych gałęzi. Pomocne w tych pracach okażą się piły Stanley. Poręczne, wytrzymałe i użyteczne nie tylko do osadzenia choinki, ale także po Świętach, np. do pocięcia drzewka, aby wykorzystać je jako materiał opałowy do kominka lub na wiosennego grilla. Opisane poniżej piły Stanley to również solidna podstawa wyposażenia każdego domu i ogrodu.

Piła 3 w 1 ze składaną rękojeścią marki Stanley (model  20-092) to narzędzie niezbędne w każdym domu – uniwersalne i łatwe do przechowywania. Piła posiada trzy rodzaje brzeszczotów – do drewna, metalu i otwornicę. Złożenie jej czy też wymiana brzeszczotu na inny jest szybkie, proste i nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Ergonomiczna, sześciopozycyjna rękojeść kompozytowa z blokadą i przeciwpoślizgowym pokryciem umożliwia precyzyjne cięcie pod każdym kątem i zapobiega przesuwaniu się narzędzia w dłoni.
Piła ogrodnicza Stanley JetCut (model 15-259) to klasyczna, krótka piła, która dzięki agresywnej geometrii hartowanych zębów typu JetCut i specjalnemu kształtowi uchwytu, umożliwia szybkie i dokładne cięcie także pod skosem. Hartowane zęby i mocowanie brzeszczotu dwoma nitami w drewnianej rękojeści zapewniają wytrzymałość i stabilność narzędzia.
Piła ogrodnicza uniwersalna Stanley (model 15-676) posiada przeostrzalne, uniwersalne uzębienie do precyzyjnego cięcia pni, gałęzi, a także desek oraz innych materiałów. Mocowanie brzeszczotu do rękojeści przy pomocy dwóch nitów gwarantuje wysoką wytrzymałość i długą żywotność.

Piła kabłąkowa Pro Stanley do świeżego, mokrego i suchego drewna (model 15-449) to propozycja dla bardziej wymagających użytkowników. Długi, wąski brzeszczot i sztywne, stalowe ramie umożliwiają cięcie grubszych pni i gałęzi oraz innych elementów drewnianych. Specjalne ułożenie zębów piły pozwala precyzyjnie ciąć świeże, wilgotne drewno, zarówno wzdłuż, jak i w poprzek włókien, a osłona ręki zapewnia bezpieczeństwo pracy. Piłę wyróżniają także prosty i szybki system zakładania brzeszczotu bez użycia narzędzi oraz hartowane zęby, które gwarantują długie użytkowanie bez obawy o stępienie.

Piły do osadzania choinek

Piły Stanley

Piły do osadzania choinek

Leave a Reply