Jesienne promocje na sprzęt ogrodowy

Jesienne promocje na sprzęt ogrodowyJesień to pora roku, która oznacza wzmożoną pracę w ogrodzie. Wszystkie przedzimowe prace okażą się łatwiejsze, jeśli wykorzystamy odpowiedni sprzęt do pracy. Na tę porę roku firma Husqvarna przygotowała dla swoich klientów specjalne oferty i promocje, z którymi warto się zapoznać już dziś.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sezonową. Promocja zostały objęte między innymi:

Traktor Husqvarna CTH 184T – Traktor z pojemnikiem na trawę, nadajcie się do prac na dużych terenach zieleni. Wyposażony w dwucylindrowy silnik Kawasaki smarowany ciśnieniowo. Możliwość łatwego przełączania pomiędzy zbieraniem a funkcją BioClip (rozdrabnianiem) nie ruszając się z fotela kierowcy. Duży wybór osprzętu umożliwia wszechstronne wykorzystanie naszych traktorów przez cały rok. Przy zakupie traktora CTH 184T otrzymasz lemiesz oraz łańcuchy śniegowe GRATIS.

Jesienne promocje na sprzęt ogrodowy

Automatyczna kosiarka Husqvarna Automower® 305 – Kosi tereny o wielkości do 500 m². Lekka konstrukcja. Sama powraca automatycznie do stacji, by doładować akumulator. Łatwy w obsłudze podświetlany wyświetlacz oraz klawiatura umożliwiają personalizację ustawień. Posiada alarm i blokadę za pomocą kodu PIN. Dzięki napędowi elektrycznemu, kosiarka Automower® nie wytwarza szkodliwych spalin.

Jesienne promocje na sprzęt ogrodowy

Odśnieżarka Husqvarna ST 121E – Kompaktowy jednostopniowy pług do odśnieżana ścieżek i podjazdów. Jest bardzo zwrotny, a rozwiązanie zdalnego sterowania wyrzutnikiem ułatwia ustawianie kierunku wyrzutu śniegu. Wyposażona w mocny silnik z rozrusznikiem elektrycznym. Skuteczne oświetlenie diodowe (LED) umożliwia pracę także wczesnym rankiem lub późnym wieczorem.

 Jesienne promocje na sprzęt ogrodowy

Leave a Reply