Wąż ogrodowy do dużych i małych ogrodów

Każdy kto chce uprawiać własny ogródek, a nie tylko hodować kaktusy w domu, musi zadbać o regularne podlewanie roślin. Maraton z konewką bywa jednak męczący. Odpowiednim rozwiązaniem będzie wykorzystanie wózka lub łatwego do przenoszenia nosidła na wąż ogrodowy. Istnieją modele dostosowane do ogrodów i tarasów różnej wielkości…

W ogrodach średnich i dużych

Nowy model wózka Classic GARDENA przekształca podlewanie w zwykły spacer po ogrodzie, dzięki lekko pracującym, specjalnie profilowanym kołom. Model 60 TS idealnie nadaje się do średniej wielkości ogrodów. Można nim łatwo transportować do 60 metrów węża ogrodowego. Dla osób posiadających duży ogród radzimy wybrać model 100 HG. Ten solidny pomocnik z łatwością przewiezie do 100 metrów węża. Z jego pomocą zapomnimy o wszelkich trudnościach związanych z podlewaniem naszych trawników, kwiatów czy krzewów.

Szczególną zaletą nowego Classic 100 HG GARDENA jest jego wyjątkowa stabilność, dzięki specjalnie uformowanej podstawie aluminiowej. Nowy rodzaj montażu uchwytu umożliwia wygodne manewrowanie wózkiem, niezależnie od wzrostu osoby obsługującej. Po podlaniu, wystarczy złożyć korbę oraz rączkę wózka i wygodnie go przechowywać – bez potrzeby zajmowania dużej ilości miejsca.

Mała wskazówka na czyste dłonie: model 100 HG posiada dodatkową funkcję automatycznego zwijania węża. Brudne ręce i niestaranie zwinięty wąż ogrodowy staje się przeszłością. Właściciele ogrodów, którzy mają problem ze schylaniem się powinni uważnie przyjrzeć się modelowi Comfort easyRoll plus. Składana korba w górnej części uchwytu umożliwia łatwe nawijanie węża w pozycji stojącej: zapomnij o bólu pleców!

Wąż ogrodowy do dużych i małych ogrodów

fot. GARDENA

Dla małych ogrodów i tarasów

Dla właścicieli balkonów i tarasów z bujną roślinnością GARDENA przygotowała nowe nosidło Classic na wąż. Jest ono idealnym pomocnikiem w nawadnianiu mniejszych powierzchni. Małe i lekkie nosidło na wąż 10 Classic w zestawie posiada elementy podłączeniowe do kranu oraz zraszacz prosty. Komfort i funkcjonalność – wszystko połączone w jedno urządzenie w bardzo przystępnej cenie.

Wąż ogrodowy do dużych i małych ogrodów

fot. GARDENA

Dla wczasowiczów

Wielbiciele campingu i żeglowania powinni zwrócić uwagę na nowe Classic nosidło na wąż 15, które zostało zaprojektowane specjalnie dla wczasowiczów. Jest niezwykle łatwe w noszeniu oraz oszczędza miejsce podczas przechowywania. Komplet zawiera elementy Original GARDENA System i zraszacz prosty gotowy do natychmiastowego użycia.

Leave a Reply