Przygotuj ogród na letnie przyjęcia

Sezon letni to okres urlopowego wypoczynku. Po całym dniu opalania i błogiego relaksu nie ma nic przyjemniejszego niż wieczorne spotkania w ogrodzie. Każdemu gospodarzowi zależy na tym, aby zrobić dobre wrażenie na przyjaciołach, dlatego nie możemy zapomnieć o odpowiedniej pielęgnacji ogrodu przed ich przyjściem i przygotowaniu oryginalnych atrakcji.

Zadbany, odpowiednio nawodniony i równo przycięty trawnik to powód do dumy każdego właściciela ogrodu. Kiedy trawnik przypomina murawę najlepszych stadionów, o wiele przyjemniej się na w nim wypoczywa. Pielęgnacja zieleni wymaga odpowiednich narzędzi, które ułatwiają utrzymanie ogrodu w doskonałym stanie. GARDENA poleca profesjonalne narzędzia dla lepszej kondycji każdego ogrodu.

Po pierwsze – nawadnianie

Bez odpowiedniego nawadniania ogród starci swój blask: trawa straci żywy i zdrowy kolor, a zieleniec nie robi już tak dobrego wrażenia. Właściciele ogrodów często nie wiedzą ile wody potrzebują ich trawniki i rośliny ogrodowe lub nie mają czasu, aby je odpowiednio nawodnić. Pomocny będzie automatyczny sterownik nawadniania GARDENA C 2030 duo plus, który po podłączeniu do czujnika wilgotności i/lub czujnika deszczowego spełni funkcję elektronicznego ogrodnika, dbającego bez wytchnienia o odpowiednie nawodnienie ogrodu.

Sterownik można zaprogramować na dowolną godzinę i dzień, w którym ogród ma zostać nawodniony. Dodatkowo umożliwia dostarczenie wody do dwóch niezależnych obszarów, które wymagają różnych typów pielęgnacji. Dzięki temu oszczędzamy bezcenny czas, a ogród otrzymuje tyle wody, ile potrzebuje.

Przygotuj ogród na letnie przyjęcia

GARDENA sterownik nawadniania C 2030 duo plus

Po drugie – przycinanie

Kiedy ogród jest dobrze nawodniony  – czas na przycinanie trawy. W okresie letnim szczególnie trawniki pobudzone są do rozrostu. Profesjonalne i sprawdzone przez Klientów kosiarki GARDENA pomogą skosić nasz ogród, a szeroka gama podkaszarek pozwoli dotrzeć do trudno dostępnych obszarów ogrodu np. pod krzewami lub wzdłuż ogrodzenia. Równo przycięty trawnik wygląda efektownie i estetycznie. Na takim trawniku każde spotkanie będzie udane.

Przygotuj ogród na letnie przyjęcia

GARDENA podkaszarka żyłkowa ComfortCut 450

Po trzecie – zabawa

Po wypielęgnowaniu ogrodu przychodzi czas na beztroską zabawę. Natrysk ogrodowy GARDENA może być idealnym urozmaiceniem spotkań w ogrodzie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Po upalnym dniu warto schłodzić się na świeżym powietrzu korzystając z ogrodowego natrysku. Orzeźwiający prysznic może być elementem świetnej zabawy. Natrysk ogrodowy trio marki GARDENA posiada trójnożny statyw, dzięki któremu można go ustawić w dowolnym miejscu w ogrodzie.

Przygotuj ogród na letnie przyjęcia

Natrysk ogrodowy trio GARDENA

Polecane produkty:

GARDENA sterownik nawadniania C 2030 duo plus – nowość!
Sterownik pozwala na nawadnianie dwóch niezależnych obszarów, do 3 nawodnień dziennie. Możliwość ustawienia czasu trwania nawadniania od 1 min do 3 godz. 59 min. Istnieje możliwość wyboru dowolnego  dnia nawadniania. Zdejmowany panel sterujący powala na komfortowe programowanie sterownika. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia czujnika deszczowego i/lub czujnika wilgotności gleby.

Przygotuj ogród na letnie przyjęcia

GARDENA sterownik nawadniania C 2030 duo plus

GARDENA elektryczna kosiarka PowerMax 36 A Li
Elektryczna kosiarka PowerMax 36 A Li marki GARDENA to wydajne i komfortowe koszenie trawy bez konieczności użycia kabla. Posiada mocny, prosty w obsłudze, wymienny akumulator litowo-jonowy 36 V / 3,0 Ah. Akumulator można łatwo zdemontować i doładować go poza kosiarką. W czasie pracy wskaźnik diodowy pokazuje poziom naładowania akumulatora. Zastosowanie specjalnej technologii noży gwarantuje optymalne koszenie trawy. Kosiarka wyposażona jest w funkcję mielenia ściętej trawy.

Przygotuj ogród na letnie przyjęcia

GARDENA elektryczna kosiarka PowerMax 36 A Li

GARDENA podkaszarka żyłkowa ComfortCut 450
Lekka podkaszarka do wygodnego podcinania długich brzegów trawnika, do trudno dostępnych miejsc oraz podcinania przerośniętych brzegów trawnika. Włącznik bezpieczeństwa chroni przed przypadkowym włączeniem urządzenia. Wygodną pracę zapewnia bardzo duży przycisk włączający, a także extra długi dodatkowy regulowany uchwyt. Dla pewnej i bezpiecznej pracy kabel został odciążony. Obrotowy uchwyt umożliwia podkaszanie przerośniętych brzegów trawnika, a zastosowanie teleskopowego uchwytu pozwala na indywidualne dopasowanie do wzrostu użytkownika (od 90 do 120 cm).

Przygotuj ogród na letnie przyjęcia

GARDENA podkaszarka żyłkowa ComfortCut 450

Natrysk ogrodowy trio GARDENA
Istnieje możliwość regulacji strumienia wody, między punktowym strumieniem, a delikatną mżawką. Natrysk jest wyposażony w dużą zdejmowaną głowicę natryskową i posiada regulowane dysze rozpylające wodę. Natrysk ogrodowy trio wyposażony jest w płynną regulację wysokości statywu i umożliwia prostą regulację przepływu wody. Dodatkowo trójnożny statyw umożliwia ustawienie natrysku w dowolnym miejscu w ogrodzie.

Przygotuj ogród na letnie przyjęcia

Natrysk ogrodowy trio GARDENA

 

Leave a Reply