Odśnieżanie w męskim stylu

Pierwszy śnieg dotarł już do naszego kraju. Już wkrótce wszystkie ogrody, domy i chodniki pokryje gruba warstwa śnieżnego puchu. Jak walczyć ze śniegiem, kiedy łopata nie jest dostatecznie efektywna, a my musimy zadbać o otoczenie i bezpieczeństwo domowników? McCulloch prezentuje rozwiązania, które ułatwią pracę gospodarzowi domu.

Każdy mężczyzna musi zadbać o komfort i bezpieczeństwo najbliższych. Zasypany śniegiem podjazd, ścieżki i chodniki utrudniają poruszanie się, a domownicy mogą doznać poważnych urazów w przypadku poślizgnięcia się i upadku. Warto również pokreślić, iż odpowiedzialność odśnieżenia przydomowego chodnika zgodnie z literą polskiego prawa spoczywa na właścicielu posiadłości.

Odśnieżanie w męskim stylu

fot. McCulloch

Design i moc w walce ze śniegiem.

Walka ze śniegiem za pomocą łopaty to ciężkie zadanie, które często nie przynosi zamierzonych rezultatów. Zaspy śnieżne są trudnym przeciwnikiem, a siłowe mocowanie się z naturą może skończyć się kontuzją lub bolesnymi urazami pleców. Na szczęście każdy mężczyzna może wyposażyć się w urządzenie, które szybko i bezboleśnie rozprawi się ze śniegiem, a dodatkowo odznaczać się będzie nowoczesnym designem. Do odśnieżania małych powierzchni McCulloch poleca kompaktową i wydajną odśnieżarkę SB121. Idealnie sprawdza się na niewielkich powierzchniach. Szerokość robocza urządzenia wynosi 53 cm, a samą odśnieżarkę po sezonie zimowym bardzo łatwo i wygodnie możemy przechowywać w przydomowym schowku. Mając w domu to urządzenie nie tylko pozbędziemy się zalegającego śniegu, ale również wzbudzimy zazdrość sąsiadów, których wzrok przykuje agresywna linia i kolorystyka urządzenia, obrazująca jego moc i możliwości.

Należy pamiętać, iż posypywanie ścieżek i podjazdów środkami chemicznymi lub solą mogą zniszczyć nie tylko nasze obuwie czy karoserię auta, ale również rosnące w ogrodzie rośliny – informuje, Jerzy Banaszczyk, Ekspert marki McCulloch.

Odśnieżanie w męskim stylu

fot. McCulloch

Do dużych powierzchni

Wymagający użytkownik pracujący w surowych warunkach potrzebuje do pracy maszyny, która sprawdzi się w każdych warunkach. Do ekstremalnych zadań idealnie sprawdzi się pług wirnikowy McCulloch PM85 wyposażony w dwustopniowy mechanizm zgarniania i wyrzutu śniegu. Dzięki elektrycznemu rozrusznikowi maszyna bez trudu zostanie uruchomiona nawet w niskich temperaturach. Szerokość robocza urządzenia wynosi 68 cm, dzięki czemu sprawdzi się na dużych powierzchniach. Zimą słońce zachodzi bardzo szybko, dlatego dla wygody i komfortu użytkownika odśnieżarka McCulloch została wyposażona w halogenowy reflektor, który umożliwia pracę po zmroku.

Odśnieżanie w męskim stylu

fot. McCulloch

Dlaczego odśnieżarka?

To bardzo proste! Dzięki odśnieżarce możemy zapomnieć o fizycznej ciężkiej pracy łopatą, a nasze rośliny, odzież i karoseria samochodu nie zostaną zniszczone przez sól lub piasek, który często jest wykorzystywany podczas walki ze śniegiem. Wszystkie odśnieżarki marki McCulloch wyposażone są w obrotowy komin, który pozwala na wybór kierunku wyrzucanego śniegu i kontrole nad jego składowaniem. Każdy mężczyzna powinien mieć w swoim schowku urządzenie, które pozwoli mu szybko uporać się ze śniegiem. Dzięki czemu będzie miał więcej czasu na spędzanie go wspólnie z rodziną.

Odśnieżanie w męskim stylu

fot. McCulloch

Leave a Reply