Funkcjonalna, dynamiczna, estetyczna – nowa brama boczna

Inwestorzy często chcą połączyć maksymalną funkcjonalność z indywidualnością bramy garażowej. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi firma Normstahl Entrematic, której najnowszy produkt stwarza szerokie możliwości kreacji wejścia do garażu. Nowe bramy sekcyjne boczne Top od Normstahl Entrematic pozwolą zaprojektować unikalną bramę z poszyciem według własnych preferencji lub zdecydować się na jedno z licznych poszyć fabrycznych.

Bezkompromisowa konstrukcja

Brama boczna z serii Top firmy Normstahl Entrematic jest przyjazna dla wszystkich domowników, a przy tym wszechstronna i przekonująca zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Posiada ona wiele zalet i warto tu choćby przywołać prowadzenie po wąskim łuku do ściany bocznej garażu – dzięki czemu nie zabierają one miejsca za, ani przed bramą, nie zmniejszając także wysokości oraz szerokości otworu wjazdowego. Brama sekcyjna boczna przesuwa się na prowadnicy przymocowanej do nadproża. Dolna szyna ze stali nierdzewnej może zostać w nowo budowanym garażu zabetonowana. Bez problemu można po niej przejeżdżać także ciężkimi pojazdami.

Funkcjonalna, dynamiczna, estetyczna - nowa brama boczna

Brama boczna Top firmy Normstahl Entrematic

Z kolei nowa renowacyjna szyna prowadząca, wykonana z eloksalowanego aluminium, o wysokości tylko 15 mm ułatwia wjeżdżanie do garażu oraz wprowadzanie motoru, roweru czy kosiarki. Dodatkowym walorem bramy Top Normstahl Entrematic są aż trzy systemy łuków prowadzących. Co więcej, brama boczna doskonale sprawdza się w roli drzwi przejściowych. Wystarczy otworzyć bramę tylko na tyle, na ile jest to potrzebne. Panel bramy nie posiada dodatkowych elementów, które zakłócałyby harmonijny wygląd garażu, a także wygodnie korzystanie z niej każdego dnia. Możliwe jest zamówienie bramy bocznej Top firmy Normstahl Entrematic o szerokości od 1 720 do 5 500 mm oraz wysokości od 1 820 do 3 000 mm. Co godne podkreślenia, wykonanej z dokładnością co do milimetra. Dzięki temu rozwiązania firmy Normstahl Entrematic sprawdzą się niezależnie od rodzaju posiadanego otworu garażowego.

TOPowy styl od Normstahl Entrematic

Indywidualny charakter bramy bocznej Top firmy Normstahl Entrematic można uzyskać dzięki wyborowi spośród 10 kolorów standardowych oraz 5 przetłoczeniom: Line, Trend, Style, Micro oraz Flair. Pierwszy z nich to model z pionowymi, podwójnymi regularnie rozmieszczonymi przetłoczeniami, który ma elegancki i bardzo wyrazisty wygląd. Połączenia między segmentami są praktycznie niewidoczne, dzięki czemu potęgują one wrażenie ogólnej harmonii estetycznej. Z kolei elegancka, harmonijna, spełniająca wysokie wymagania inwestorów brama Top Trend charakteryzuje się pionowymi, półokrągłymi przetłoczeniami pośrodku panelu. Gładka i obszerna powierzchnia paneli bramy sekcyjnej bocznej Top Style odpowiada nie tylko aktualnym gustom, lecz wyraża prostą elegancję i gustowne piękno. Jest to wyraźna deklaracja pewności stylu i estetycznego formatu. Przetłoczenie Micro charakteryzuje się niepowtarzalnym i wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem. Co ciekawe, delikatny tłoczenie na całej powierzchni panelu powoduje jego idealne łączenie na styku dwóch segmentów. Oznacza to, że zamknięta brama wygląda tak, jak byłaby złożona z jednego panelu.

Funkcjonalna, dynamiczna, estetyczna - nowa brama boczna

Brama boczna Top firmy Normstahl Entrematic

Brama sekcyjna boczna z przetłoczeniem brzegowym Flair predestynowana jest zarówno do ambitnego nowego budownictwa, jak i do stylowej renowacji garażowego wejścia. Aby nadać bramie niepowtarzalnego wyglądu można także skorzystać z oferty praktycznych i atrakcyjnych przeszkleń. Okienka z przezroczystego, podwójnego, odpornego na zarysowania szkła akrylowego oprawiane są w ramy w kolorze bramy lub w odcieniu specjalnym. Na życzenie klienta mogą być one dostarczone ze szkłem ornamentowym lub mlecznym. Odpowiedni motyw design sprawi, że wejście do garażu nabierze charakteru i co ważne podkreśli dobry gust mieszkańców.

Idealna brama garażowa to synteza funkcjonalności i walorów estetycznych. Brama chętnie wybierana przez inwestora musi sprawnie pracować, ale także zachwycać swoim designem. Brama boczna Top firmy Normstahl Entrematic zachwyca niezawodną konstrukcją gwarantującą komfort użytkowania i możliwość indywidualnej kreacji wejścia do garażu. Mnogość kolorów standardowych, przetłoczeń, przeszkleń oraz ozdobnych motywów powoduje, że brama garażowa podkreśli charakter każdego budynku.

Funkcjonalna, dynamiczna, estetyczna - nowa brama boczna

Brama boczna Top firmy Normstahl Entrematic

Brama boczna Top firmy Normstahl Entrematic, cena netto od 4 620 zł
Producent: Normstahl Entrematic

Leave a Reply